Nieruchomości

TOP 5 domów w Kole

TOP 5 domów w Kole

Nawet najwygodniejsze mieszkanie nie zapewni takiego komfortu, co pełnowymiarowy dom. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie trzeba się obawiać o irytujących sąsiadów, ma się znacznie większą przestrzeń życiową i można wokół domu stworzyć piękny ogródek. Posiadając własny dom, można spędzać wolne chwile tak, jak się chce. Również zaaranżować swój dom można według stuprocentowo własnego pomysłu – bez oglądania się na przykład na zgody spółdzielni czy też sąsiadów. Dom w Kole nie musi być za bardzo oddalony też od centrum.

TOP 5 domów w Kole:

1. W ofercie znajduje się 220-metrowy dom na sprzedaż, mieszczący się około 1 kilometra od centrum. To duży i komfortowy dom, który został zbudowany w 2004 roku, ale w 2011 przeszedł generalny remont. Budynek jest zbudowany z cegły i wykończony materiałami o wysokiej jakości. Dom mieści się w odległości około jednego kilometra od centrum Koła. Kosztuje 469 tysięcy złotych. Wokół budynku jest ogrodzenie, oświetlenie, a także asfaltowy podjazd.

2. Parterowy dom, którego dużą zaletą jest możliwość adaptacji poddasza. Jego powierzchnia to niemal 105 metrów kwadratowych. Chociaż został wybudowany w 2000 roku, to w 2017 przeszedł remont. W tym czasie odnowione zostały nie tylko poszczególne pokoje, ale również kuchnia. Dom ma również bardzo atrakcyjną cenę – kosztuje 335 tysięcy złotych. Znajduje się w odległości około dwóch kilometrów od ścisłego centrum miasta. Ma trzy pokoje, korytarz, kuchnię oraz łazienkę.

3. To właściwie nie tylko dom, ale cały dwór! Obiekt został wzniesiony już na początku XX wieku, przez hrabiego Jerzego Sokolnickiego. Nie tylko wygląda wyjątkowo elegancko, ale też jest otoczony pięknym starodrzewiem. Powierzchnia całkowita to aż 1300 metrów kwadratowych. Wewnątrz znajduje się natomiast aż 10 pokoi. Idealny nie tylko do zamieszkania, ale też do celów komercyjnych. Cena to 950 tysięcy złotych.

4. 8-pokojowy dom znajduje się na ulicy Cypriana Kamila Norwida w Kole. Jego powierzchnia to 190 metrów kwadratowych, ale cała działka ma 500 m2. Ten piętrowy dom charakteryzuje się bardzo ciekawym wystrojem wnętrza. Jest fontanna, miejsce na grilla, a także kominek. Cena tej nieruchomości to 469 tysięcy złotych.

5. Sześciopokojowy dom na osiedlu Bogumiła kosztuje 549 tysięcy złotych, lecz zapewnia swoim przyszłym lokatorom pełen komfort. W nieruchomości znajduje się sześć przestronnych pokoi. Całkowita powierzchnia domu to 223 metry kwadratowe, gdy cała działka ma 565 m2. Dom ten wygląda elegancko i prestiżowo, podobnie jak cała działka. Nieruchomość pochodzi z 1998 roku, ale była wielokrotnie modernizowana.

Popularne Posty