Uroda i Zdrowie

TOP 3 producenci skarpet

TOP 3 producenci skarpet

Skarpety stanowią bardzo ważny element garderoby, a często nawet oryginalny dodatek do indywidualnego stylu. Nic więc dziwnego, iż producentów skarpet przybywa, a szycie ich i projektowanie stało się dobrym pomysłem na zaprezentowanie światu swej kreatywności. Ma to duże znaczenie, gdyż konsumenci oczekują dziś nie tylko dobrych jakościowo produktów, ale też ładnych, różnokolorowych skarpet, które podkreślą ich styl. W kraju działa więc wielu producentów. Niekwestionowany TOP 3 stanowią jednak takie marki jak: UNIPEX, KREBO i MEGI.

SOCKS FACTORY

Socks Factory na rynku polskim funkcjonuje od roku 1998. W swej ofercie przedsiębiorstwo posiada: skarpety męskie codzienne, skarpety garniturowe, skarpety sportowe – zapewniające odpowiednią cyrkulację powietrza, skarpety damskie, skarpety BHP – specjalna oferta skarpet sportowych oraz skarpety młodzieżowe – kolorowe, z postaciami z bajek. W skład tej oferty wchodzą m. in. stopki, skarpety bezuciskowe czy podkolanówki. Produkty szyte przez firmę wyróżnia wysoka jakość, trwałość i estetyka. Dodatkowym atutem są także atrakcyjne ceny. Spółka produkuje też skarpety dostosowane do wymagań odbiorców – przy użyciu różnych składów surowcowych i przędzy najwyższej jakości. Duży atut stanowi tu polityka dystrybucji firmy, dzięki której produkowane wyroby docierają w każdy region Polski oraz do wielu krajów europejskich.

KREBO

Jednym z najlepszych producentów skarpet jest także firma KREBO, która działa na rynku od 1994 roku. Specjalizuje się ona w wytwarzaniu skarpet, podkolanówek i rajstop. W swej ofercie posiada: kolekcję biznesową – obejmującą skarpety wysokogatunkowe, kolekcję okolicznościową – przeznaczoną na specjalne okazje, jak święta czy walentynki, kolekcję graficzną – bazującą na aktualnych trendach i wzorach, kolekcję skarpet z logo – związaną z umieszczaniem na tkaninie spersonalizowanego logotypu, kolekcję sportową oraz kolekcję Disney – powstałą dzięki posiadaniu przez firmę licencji Walt Disney, pozwalającej na produkcję skarpet z postaciami znanymi z bajek tej wytwórni. Firma KREBO charakteryzuje się wysoką jakością wyrobów i różnorodnością wzornictwa. Umożliwia również wykonywanie indywidualnych projektów, dostosowanych do potrzeb klientów.

MEGI

W skład TOP 3 producentów skarpet zaliczyć można również firmę MEGI, która działalność swą rozpoczęła w 1990 roku. W swej ofercie posiada szeroką gamę skarpet o różnych kolorach i wzorach. Wśród skarpet dla kobiet, mężczyzn i dzieci znalazły się skarpety sportowe, klasyczne, frotte, stopki oraz skarpety z cholewką 3/4. W ofercie przedsiębiorstwa jest również możliwość zrealizowania indywidualnych projektów klientów. Firmę charakteryzuje także najwyższa jakość przędzy bawełnianej, z której wykonywane są produkty. Wszystkie skarpety posiadają płaski szew, co sprawia, iż są doskonale dopasowane do stopy, posiadają elegancki wygląd, przewiewność i sprężystość.

Popularne Posty