Dom i Ogród

TOP 3 domy na sprzedaż we Wrześni

TOP 3 domy na sprzedaż we Wrześni

Domów na sprzedaż we Wrześni jest bardzo dużo, ponieważ jest to niezwykle urokliwa miejscowość, w której można zamieszkać samotnie lub też z całą swoją rodziną. Ponadto można tam zakupić dom, do którego będzie uczęszczało się jedynie w okresie wakacyjnym, aby odpocząć sobie od codziennych obowiązków i skutecznie się zregenerować. Warto jednak przybliżyć sobie najciekawsze oferty domów na sprzedaż na terenie Wrześni, na które zdecydować może się każda osoba.

Oto trzy najciekawsze opcje:

Budynek w zabudowie bliźniaczej

Jest to budynek piętrowy wraz z piwnicą oraz garażem, idealny dla rodzin wielodzietnych. Wybudowany z cegły, bardzo wytrzymały oraz okazały. Dom jest funkcjonalny, ale też pięknie zaaranżowany, dlatego można się do niego wprowadzić natychmiast po sfinalizowaniu transakcji. W piwnicy znajduje się suszarnia, pralnia, WC, kuchnia oraz korytarz. Garaż jest bardzo przestronny, więc zmieści się w nim nawet dużych rozmiarów samochód. Na parterze znajduje się przedpokój, salon, hol, kuchnia oraz łazienka. Z kolei na piętrze są 3 pokoje, ale też łazienka i korytarz. Cena za ten dom wynosi 385 tysięcy złotych, ma on ponad 115 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej.

Przestronny dom

Niezwykle ciekawa opcja dla zainteresowanych osób. Sam dom posiada powierzchnię 154 metrów kwadratowych, natomiast działka to 5500 metrów kwadratowych. Świetna propozycja dla większych rodzin z małymi dziećmi, które lubią bawić się na świeżym powietrzu. W części górnej domu zlokalizowane są 3 sypialnie oraz łazienka. W części dolnej znajduje się salon, taras, dwie mniejsze sypialnie, pokoje mogące stanowić pokoje dziecięce oraz kilka innych pomieszczeń użytkowych wraz z kuchnią. Dom jest pięknie zaaranżowany, jest bardzo nowoczesny, dlatego zarówno z zewnątrz, jak i od wewnątrz prezentuje się perfekcyjnie. Cena za ten dom wynosi 320 tysięcy złotych.

Piękny dom, osiedle Sokołowskie

Dom o powierzchni użytkowej blisko 130 metrów kwadratowych, położony na pięknej działce. Jest to niezwykle komfortowy dom parterowy, na dole znajduje się salon, jadalnia, kuchnia oraz taras. Na piętrze znajdują się natomiast 4 sypialnie oraz bardzo dużych rozmiarów łazienka. Idealna oferta zwłaszcza dla rodzin wielodzietnych, ale też dla par, które zamierzają mieć w przyszłości duże potomstwo. Cena za ten dom wynosi 699,900 zł. Na działce znajduje się też garaż, w którym bez problemów można zostawiać swoje auto, bez obaw o to, że zostanie ono skradzione z terenu posesji. Dom położony jest w bezpiecznej okolicy.

Popularne Posty