Szkolenia

Szkolenie zarządzania czasem

Szkolenie zarządzania czasem

Czas jest jednym z zasobów, którego nie możemy odzyskać. Możemy zarobić pieniądze, które straciliśmy, możemy odzyskać energię, ale nie możemy cofnąć czasu, dlatego umiejętność zarządzania nim sprawdzi się w każdej dziedzinie życia, zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym. Aby nie marnować swojego potencjału, znaleźć czas na odpoczynek i pielęgnowanie pasji, warto odbyć szkolenie zarządzania czasem.

Czego można się nauczyć na szkoleniu z zarządzania czasem?

Na szkoleniu zarządzania czasem dowiemy się o regule Pareto, według której 80% naszych zysków pochodzi z 20% działań. Zatem dla zwiększenia efektywności pracy kluczowe jest skupienie się na tych działaniach, które w naszym biznesie przynoszą największe zyski. Nauczymy się też priorytetyzacji zadań. Czy wiesz, że jeżeli nie wykonasz najważniejszej czynności wcześnie rano, później może nie starczyć ci energii i czasu, bo pojawią się inne zadania? Dlatego tak ważne jest, by każdego dnia określić, która czynność jest kluczowa dla powodzenia naszego biznesu.

Na szkoleniu nauczymy się także robienia list to do i oznaczania ich według ważności. Dowiemy się, jak ważny z punktu widzenia produktywności jest odpoczynek i pielęgnowanie sfery prywatnej, a także zdrowy sen i zdrowy styl życia. Na szkoleniu przekonamy się, że bez asertywności pozwolimy innym trwonić nasz czas i stracimy szansę na postępy. Dlatego umiejętność mówienia nie jest ważnym elementem drogi do sukcesu. Tak naprawdę nie możemy mieć więcej czasu. Całe szkolenia z zarządzania czasem kręcą się wokół zarządzania swoją energią. Zadania najtrudniejsze powinniśmy wykonywać na świeży umysł, tuż po przebudzeniu.

Do kogo kierowane jest to szkolenie?

Szkolenie z zarządzania czasem kierowane jest właścicieli biznesów, pracowników korporacji, a także dla każdego, kto chce czerpać większą satysfakcję z życia (osobistego i zawodowego), znaleźć czas dla rodziny, na hobby, odpoczynek, jednocześnie odnosząc satysfakcjonujące wyniki finansowe. To szkolenie dla osób, które mają problem z odmawianiem innym, przez co zostają po godzinach w pracy.

Nazwa firmy szkoleniowejNazwa szkoleniaCena
Academy of BusinessZarządzanie czasem pracy i zadaniami1650zł
Maciołek&WspólnicySzkolenie zarządzanie czasem, czyli planowanie i organizacja pracy własnej1490zł
MDDP Akdemia BiznesuZarządzanie czasem i organizacja czasu pracy1190zł
4GROWZarządzanie czasem – efektywność i automotywacja1173zł
HILLWAY Training&ConsultingZarządzanie sobą w czasie i organizacja czasu pracy990zł

Popularne Posty