Szkolenia biznesowe

Szkolenie biznesowe w Krakowie

Szkolenie biznesowe

Rozwój, samorealizacja, zdobywanie nowych umiejętności oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych to działania, które we współczesnym świecie są nieuniknione, jeśli zawodowo nie chce się stać w miejscu, tylko iść ciągle do przodu. Zmieniający się i pędzący szybko świat wymaga on nas zaangażowania szczególnie na polu zawodowym. Jedną z form, dzięki którym będziemy mogli podążać za nowymi kierunkami i stale się rozwijać są szkolenia biznesowe, które otwierają nam nowe możliwości bez względu na to czy prowadzimy własną firmę, czy jesteśmy czyimś pracownikiem.

Szerokie spektrum szkoleń biznesowych

Szkolenia biznesowe polegają nie tylko na uzupełnieniu własnego wykształcenia i zdobytej wiedzy w danej dziedzinie. Są także doskonaleniem naszych umiejętności zawodowych, podniesieniem kwalifikacji a nawet zdobyciem całkiem nowych kompetencji. Mogą dotyczyć wielu różnych dziedzin i tematów z zakresu m.in. innowacyjnego podejścia do biznesu, zarządzania imprezą masową, działalności w mediach społecznościowych, nowoczesnego zarządzania projektami czy tematów dotyczących aktywizacji sprzedaży. Ponadto mogą podnieść nasze kompetencje menadżerskie, kompetencje osobiste a także dać międzynarodowe kwalifikacje w różnych dziedzinach. W takich szkoleniach mogą więc brać nie tylko dyrektorzy i prezesi firm, ale również specjaliści, osoby zajmujące się kadrami, księgowością czy pracownicy chcący podnieść swoje kwalifikacje.

Szkolenie biznesowe w Krakowie

Kraków, jako jedno z największych miast w Polsce, oferuje szereg spotkań biznesowych w różnych kategoriach i dziedzinach. Są to szkolenia zarówno zamknięte, jak i otwarte organizowane m.in. przez Akademię Biznesu, Grupę Kreatywną, Szkolenia Biznesowe Berndson, Schecters Szkolenia czy szkolenia biznesowe Maciołek&Wspólnicy. Na takich szkoleniach można zdobyć wiele przydatnych umiejętności i w zadowalający sposób podnieść swoje kwalifikacje zawodowe w zakresie m.in. negocjacji biznesowych, skutecznych technik sprzedaży, zarządzania zespołem, komunikacji interpersonalnej, zarządzania czasem i wielu innych tematów przydatnych w codziennym życiu zawodowym.

Nazwa firmy szkoleniowej Nazwa szkolenia Cena
BERNDSON Motywowanie pracowników i wzmacnianie relacji 2370zł
Maciołek&Wspólnicy Zarządzanie przez cele – narzędzia wdrażania ZPC / MBO 1890zł
AVENHANSEN Zarządzanie projektami 1580zł
Szkolenia SEMPER Negocjacje międzynarodowe w praktyce 1490zł
HILLWAY Training & Consulting Sp. J. Budowanie zaangażowania i odpowiedzialności pracowników 1450zł
BUSINESS STUDIO Inteligencja emocjonalna i automotywacja w biznesie 1450zł
MDDP Akademia Biznesu Negocjacje biznesowe 1390zł
Maciołek&Wspólnicy Negocjacje biznesowe w oparciu o techniki perswazji 1190zł
Akademia PARP Savoir-vivre w biznesie 890zł

No Comments

Leave a Reply