Szkolenia

Szkolenie biznesowe w Krakowie

Szkolenie biznesowe

Rozwój, samorealizacja, zdobywanie nowych umiejętności oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych to działania, które we współczesnym świecie są nieuniknione, jeśli zawodowo nie chce się stać w miejscu, tylko iść ciągle do przodu. Zmieniający się i pędzący szybko świat wymaga on nas zaangażowania szczególnie na polu zawodowym. Jedną z form, dzięki którym będziemy mogli podążać za nowymi kierunkami i stale się rozwijać są szkolenia biznesowe, które otwierają nam nowe możliwości bez względu na to czy prowadzimy własną firmę, czy jesteśmy czyimś pracownikiem.

Szerokie spektrum szkoleń biznesowych

Szkolenia biznesowe polegają nie tylko na uzupełnieniu własnego wykształcenia i zdobytej wiedzy w danej dziedzinie. Są także doskonaleniem naszych umiejętności zawodowych, podniesieniem kwalifikacji a nawet zdobyciem całkiem nowych kompetencji. Mogą dotyczyć wielu różnych dziedzin i tematów z zakresu m.in. innowacyjnego podejścia do biznesu, zarządzania imprezą masową, działalności w mediach społecznościowych, nowoczesnego zarządzania projektami czy tematów dotyczących aktywizacji sprzedaży. Ponadto mogą podnieść nasze kompetencje menadżerskie, kompetencje osobiste a także dać międzynarodowe kwalifikacje w różnych dziedzinach. W takich szkoleniach mogą więc brać nie tylko dyrektorzy i prezesi firm, ale również specjaliści, osoby zajmujące się kadrami, księgowością czy pracownicy chcący podnieść swoje kwalifikacje.

Szkolenie biznesowe w Krakowie

Kraków, jako jedno z największych miast w Polsce, oferuje szereg spotkań biznesowych w różnych kategoriach i dziedzinach. Są to szkolenia zarówno zamknięte, jak i otwarte organizowane m.in. przez Akademię Biznesu, Grupę Kreatywną, Szkolenia Biznesowe Berndson, Schecters Szkolenia czy szkolenia biznesowe GenWhy. Na takich szkoleniach można zdobyć wiele przydatnych umiejętności i w zadowalający sposób podnieść swoje kwalifikacje zawodowe w zakresie m.in. negocjacji biznesowych, skutecznych technik sprzedaży, zarządzania zespołem, komunikacji interpersonalnej, zarządzania czasem i wielu innych tematów przydatnych w codziennym życiu zawodowym.

Nazwa firmy szkoleniowejNazwa szkoleniaCena
BERNDSONMotywowanie pracowników i wzmacnianie relacji2370zł
GENWHYZarządzanie przez cele – narzędzia wdrażania ZPC / MBO1890zł
AVENHANSENZarządzanie projektami1580zł
Szkolenia SEMPERNegocjacje międzynarodowe w praktyce1490zł
HILLWAY Training & Consulting Sp. J.Budowanie zaangażowania i odpowiedzialności pracowników1450zł
BUSINESS STUDIOInteligencja emocjonalna i automotywacja w biznesie1450zł
MDDP Akademia BiznesuNegocjacje biznesowe1390zł
Maciołek&WspólnicyNegocjacje biznesowe w oparciu o techniki perswazji1190zł
Akademia PARPSavoir-vivre w biznesie890zł

Popularne Posty