Szkolenia

Szkolenia unijne Rzeszów 2020

Szkolenia unijne Rzeszów 2020

Każdy kolejny rok jest momentem na starcie którego większość osób wyznacza sobie nowe cele jak narzuca wizję rozwoju zarówno w aspektach zawodowych jak i personalnych. Jednym z czynników, które zdecydowanie mogą przychylić się do skutecznej samorealizacji w obranym przez nas kierunku, są ogólno dostępne jak i przede wszystkim finansowane przez Europejski Fundusz Społeczny (EFS) szkolenia.

W Rzeszowie, nazywanym nie bez powodu “Miastem Innowacji”, w kalendarzu na 2020 możemy odszukać bardzo wiele ofert kursów biznesowych, o bardzo szerokim zakresie ich tematyki jak i potencjalnych profesji w powyższej dziedzinie. Niewątpliwie ich zaletą jest to, że są one dedykowane zarówno osobom zaczynającym swoją przygodę w danym fachu jak i dla pracowników bardziej zaawansowanych, pragnących ciągle podnosić swoje kwalifikacje.

W ofercie na bieżący rok dla powyższego regionu odnajdziemy bardzo bogatą ofertę kursów, przykładowo takich jak :

  • szkolenie z zakresu obsługi klienta jak i zwiększenia efektywności sprzedaży
  • szkolenie z zakresu nowoczesnej strategii i techniki sprzedaży
  • szkolenie z zakresu zarządzania zespołem na stanowisku kierowniczym
  • szkolenie z zakresu motywowania zespołem na stanowisku kierowniczym

Powyższe przykłady stanowią zaledwie część ofert, przygotowanych dla mieszkańców Rzeszowa jak i okolic. W celu uzyskania większej ilości wiadomości jak i możliwości wystarczy zagłębić się w propozycje firmy szkoleniowej GenWhy, gdzie uzyskamy kompleksową wiedzę na temat nadchodzących kursów będących pod patronatem Europejskiego Funduszu Społecznego. Szkolenia przeprowadzane są pod okiem profesjonalnej kadry, według ustalonych wytycznych na potrzeby jak najefektywniejszej nauki i praktyki kursanta.

Czas trwania szkolenia

Bardzo istotnym aspektem jest również okres trwania nauki. Czas realizacji wynosi bowiem 16 godzin i rozłożony jest równomiernie na dwa kolejne dni. Daje to więc szanse uczestnictwa w nich dużo większej ilości osób, które w większości wypadków nie mogły by sobie na to pozwolić ze względu na długofalowe obowiązki zawodowe bądź tez sprawy rodzinne jak i osobiste. Po sukcesywnym odbyciu kursu, każdy uczestnik, który spełnił wszystkie narzucone wcześniej wytyczne i wymagania, otrzymuje certyfikat który jest honorowany na terenie całej Unii Europejskiej. Ze względu jednak na ograniczoną liczbę miejsc, dobrze jest podjąć jak najszybciej to możliwe decyzję o uczestnictwie oraz zapisanie się na szkolenie.

Podsumowanie

Podsumowując ogół korzyści płynących z powyższych ofert, zdecydowanie warto skorzystać z uczestnictwa w nich.Z pewnością bowiem zaprocentuje zarówno w kwestii umiejętności i profesjonalizmu kursanta jak i efektywności pracy całego zespołu. Taki rozwój ma bezpośredni wpływ na późniejsze korzyści majątkowe z tego tytułu jak i poczucie dbałości o samorealizację zarówno pracodawcy jak i pracownika.

Popularne Posty