Szkolenia

Szkolenia negocjacje

Negocjacje

Istnieje wiele fachowych definicji procesu określanego powszechnie jako “negocjacje”. Jedna z nich mówi, iż jest to sposób komunikowania się stron pozostających ze sobą w konflikcie. Proces ten jest nieodłączną, elementarną częścią prowadzenia biznesu w obecnych czasach, ale z pewnością przydaje się także i w życiu prywatnym.

Szkolenia z zakresu negocjacji

Istnieje na rynku wiele firm, oferującym szkolenia z zakresu poprawiania umiejętności negocjacyjnych kursantów. Swoje programy opierają one na zasadzie “win – win”, czyli unikania “zgniłych kompromisów” i dążenia do sytuacji, w której obie pozostające w konflikcie strony będą usatysfakcjonowane rezultatem rozmów. Na szkoleniach tego rodzaju poznaje się zarówno teoretyczne aspekty i podstawy procesu negocjacji, jak i uczestniczy w ćwiczeniach praktycznych.

Zakres szkoleń tej kategorii obejmuje między innymi:

  • zasady komunikacji w procesie negocjacyjnym
  • strukturę różnych rodzajów negocjacji, w tych biznesowych
  • bariery występujące w negocjacjach oraz sposoby ich przezwyciężania
  • przegląd strategii, taktyk oraz technik negocjacyjnych
  • triki negocjacyjne oraz spotykane typy negocjatorów

Na szkoleniach negocjacyjnych GenWhy kursanci uczą się  jak identyfikować i przeciwdziałać zagrywkom i technikom wojny psychologicznej stosowanej przeciwną stronę, poznają tak zwane “słowa klucze” oraz wzorce utrwalonych reakcji na nie, sposoby odczytywania komunikacji niewerbalnej a także techniki wzmacniania swojej pozycji negocjacyjnej, takie jak na przykład  “stopa w drzwi” czy też “drzwiami w twarz”.

Kursy tego typu kierowane są do wszystkich ludzi; negocjowanie jakby nie patrzeć jest integralną częścią naszego życia, zarówno zawodowego jak i prywatnego. Wiadomym jednak wydaje się fakt, iż posiadanie umiejętności negocjacyjnych na wysokim poziomie niezbędne jest przede wszystkim w zawodach związanych z prowadzeniem obsługi klienta oraz marketingu D2D czy B2B. Powinni je także posiadać wszyscy sprawujący funkcje kierownicze, zarówno na niskich jak i wysokich szczeblach.

Nazwa firmy szkoleniowejNazwa szkoleniaCena
BERNDSONNegocjacje biznesowe — zaawansowane2370zł
AVENHANSENNegocjacje w biznesie1580zł
4GROWZaawansowane negocjacje handlowe, zakupowe i biznesowe1540zł
Maciołek&WspólnicyNegocjacje handlowe oczami kupca1490zł
Szkolenia SEMPERNegocjacje międzynarodowe w praktyce1490zł
KMStudioSzkolenie Negocjacje – przekonywanie do swoich rozwiązań by obie strony były wygrane1300zł
FutureSkillsNegocjacje Handlowe1290zł
Maciołek&WspólnicyNegocjacje biznesowe w oparciu o techniki perswazji1190zł
progress project

Negocjacje w biznesie

990zł

 

Popularne Posty