Szkolenie negocjacje

Szkolenia negocjacje

Negocjacje

Istnieje wiele fachowych definicji procesu określanego powszechnie jako “negocjacje”. Jedna z nich mówi, iż jest to sposób komunikowania się stron pozostających ze sobą w konflikcie. Proces ten jest nieodłączną, elementarną częścią prowadzenia biznesu w obecnych czasach, ale z pewnością przydaje się także i w życiu prywatnym.

Szkolenia z zakresu negocjacji

Istnieje na rynku wiele firm, oferującym szkolenia z zakresu poprawiania umiejętności negocjacyjnych kursantów. Swoje programy opierają one na zasadzie “win – win”, czyli unikania “zgniłych kompromisów” i dążenia do sytuacji, w której obie pozostające w konflikcie strony będą usatysfakcjonowane rezultatem rozmów. Na szkoleniach tego rodzaju poznaje się zarówno teoretyczne aspekty i podstawy procesu negocjacji, jak i uczestniczy w ćwiczeniach praktycznych.

Zakres szkoleń tej kategorii obejmuje między innymi:

  • zasady komunikacji w procesie negocjacyjnym
  • strukturę różnych rodzajów negocjacji, w tych biznesowych
  • bariery występujące w negocjacjach oraz sposoby ich przezwyciężania
  • przegląd strategii, taktyk oraz technik negocjacyjnych
  • triki negocjacyjne oraz spotykane typy negocjatorów

Na szkoleniach negocjacyjnych Maciołek&Wspólnicy kursanci uczą się  jak identyfikować i przeciwdziałać zagrywkom i technikom wojny psychologicznej stosowanej przeciwną stronę, poznają tak zwane “słowa klucze” oraz wzorce utrwalonych reakcji na nie, sposoby odczytywania komunikacji niewerbalnej a także techniki wzmacniania swojej pozycji negocjacyjnej, takie jak na przykład  “stopa w drzwi” czy też “drzwiami w twarz”.

Kursy tego typu kierowane są do wszystkich ludzi; negocjowanie jakby nie patrzeć jest integralną częścią naszego życia, zarówno zawodowego jak i prywatnego. Wiadomym jednak wydaje się fakt, iż posiadanie umiejętności negocjacyjnych na wysokim poziomie niezbędne jest przede wszystkim w zawodach związanych z prowadzeniem obsługi klienta oraz marketingu D2D czy B2B. Powinni je także posiadać wszyscy sprawujący funkcje kierownicze, zarówno na niskich jak i wysokich szczeblach.

Nazwa firmy szkoleniowej Nazwa szkolenia Cena
BERNDSON Negocjacje biznesowe — zaawansowane 2370zł
AVENHANSEN Negocjacje w biznesie 1580zł
4GROW Zaawansowane negocjacje handlowe, zakupowe i biznesowe 1540zł
Maciołek&Wspólnicy Negocjacje handlowe oczami kupca 1490zł
Szkolenia SEMPER Negocjacje międzynarodowe w praktyce 1490zł
KMStudio Szkolenie Negocjacje – przekonywanie do swoich rozwiązań by obie strony były wygrane 1300zł
FutureSkills Negocjacje Handlowe 1290zł
Maciołek&Wspólnicy Negocjacje biznesowe w oparciu o techniki perswazji 1190zł
progress project

Negocjacje w biznesie

990zł

 

No Comments

Leave a Reply