Szkolenia

Szkolenia Kraków – na co warto się zdecydować?

Szkolenia Kraków - na co warto się zdecydować?

Każdy pracownik chce się rozwijać, swoje kompetencje podnosimy na różne sposoby. Zaczynając od wieloletnich studiów, przez staże i kursy aż po specjalistyczne szkolenia. Pracownik posiadający wszechstronne zainteresowania i solidne wykształcenie jest najbardziej pożądany na rynku pracy. Dlatego tak ważne jest zdobywanie dodatkowych kwalifikacji. Wśród niewyczerpanej liczby szkoleń i kursów dostępnych w Krakowie znajdziemy szkolenia z prawa, sprzedaży, marketingu, zarządzania pracownikami, kompetencji miękkich. Ceny wahają się od kilkuset złotych do kilku tysięcy, odbywają się najczęściej w weekendy, gdyż osoba doszkalająca się często nie narzeka na nadmiar czasu, ze względu na wykonywanie pracy zawodowej. Wciąż intensywnie zmieniający się rynek ukierunkowuje nas zwłaszcza na szkolenie z obsługi klienta, negocjacji oraz prawa pracy. Te trzy dziedziny zasługują na szczególna uwagę, zapotrzebowanie w tych branżach wciąż rośnie na rynku pracy.

Szkolenie z obsługi klienta

Każdy pracodawca szuka pracownika, który będzie potrafił właściwie obsłużyć klienta. Profesjonalizm i właściwe kompetencje pozwolą nam bez naruszenia reguł narzuconych przez firmę zadowolić nawet najbardziej wymagającego kontrahenta. Na szkoleniu z obsługi klienta słuchacze poznają techniki przekonywania do własnych racji, będą potrafili wzbudzić zaufanie, nauczą się jak wykorzystać komunikację niewerbalną i werbalną, okiełznają swoje emocje nawet w najbardziej stresujących momentach, będą potrafili zbudować swój wizerunek jako profesjonalisty w swojej dziedzinie. Takie szkolenie będzie kosztować około 1200 zł. najczęściej odbywa się ono w trybie weekendowym. Dostępne są też szkolenia online, dzięki którym nie będziemy musieli wychodzić z domu, by uzyskać dodatkowe kwalifikacje.

Szkolenie z negocjacji

Szkolenie z negocjacji to kolejny coraz popularniejszy kierunek rozwoju. W obrębie tego tematu występuje wiele rodzajów negocjacji jak np. negocjacje handlowe, zakupowe czy cenowe w sprzedaży. Negocjacje handlowe to doskonałe szkolenie dla handlowców, którzy prowadzą spotkania z klientami biznesowymi. Uczestnicy poznają techniki i strategie negocjacji, nauczą się też rozpoznawać, kiedy klient blefuje. Nauczą się asertywności, radzenia w trudnych sytuacjach i wielu innych niezbędnych umiejętności przydatnych w pracy zawodowej. Kurs odbywa się w ciągu dwóch dni, a jego koszt oscyluje pomiędzy 1200 -1500 zł.

Szkolenie z prawa pracy

Szkolenie z prawa pracy kierowane jest szczególnie dla zatrudnionych w dziale kadr i płac odpowiedzialnych za księgowość i sprawy personalne. Podczas zajęć poruszone zostaną przepisy prawne, w oparciu o które pracownicy wykonują swoje działania, a także ich dogłębna interpretacja i przełożenie na praktykę. Wykłady zostaną urozmaicone spotkaniami ze specjalistami i przykładami z życia. Koszt takiego szkolenia wynosi około 1300 zł za dwa dni wykładów.

Popularne Posty