Browsing Category

Szkolenie menadżerskie

Szkolenie menadżerskie

Szkolenie zarządzanie zespołem

Zarządzanie zespołem

Zarządzenie zespołem ludźmi to wyzwanie i bardzo trudna zawodowa sztuka, której trzeba się nauczyć. Każdy człowiek jest inny, ma indywidualne potrzeby, swój charakter, inne oczekiwania oraz różne możliwości i umiejętności. To wszystko musi brać pod uwagę każdego dnia osoba zarządzania ludźmi. Aby działania takie przebiegały sprawnie oraz nie rodziły konfliktów, ale tworzyły jedynie sytuacje wpływające korzystnie na realizację planów firmy oraz zawodowe kontakty międzyludzkie, potrzebne jest odpowiednie przeszkolenie pracowników, którzy są odpowiedzialni za określone grono ludzi. Są to szkolenia z zakresu zarządzania zespołem.

Continue Reading

Szkolenie menadżerskie

Szkolenie zarządzanie projektami

Zarządzanie projektami

Metodologia zarządzania projektami jest jednym z najnowszych osiągnięć ewolucji nauk o zarządzaniu. Zakłada ona, że projekt to zbiór powiązanych ze sobą aktywności, charakteryzujących się posiadaniem zaplanowanego z góry czasu rozpoczęcia i zakończenia, wzajemnego powiązania ze sobą występujących w nim czynności oraz dążenia do określonego celu.

Continue Reading

Szkolenie menadżerskie

Szkolenia menadżerskie

Szkolenia menadżerskie

Zarządzanie jest trudną sztuką, polegającą na odpowiednim planowaniu, realizowaniu i kontroli wykonania określonych działań, a także skutecznym przewodzeniu i motywowaniu ludzi. W realiach współczesnej, szybko zmieniającej się gospodarki, skuteczny i sprawnie działający menadżer jest często głównym atutem przedsiębiorstw, pozwalającym im dopasować się do niestabilnej sytuacji rynkowej.

Continue Reading