Browsing Category

Szkolenia biznesowe

Szkolenia biznesowe

Szkolenia unijne Rzeszów 2020

Szkolenia unijne Rzeszów 2020

Każdy kolejny rok jest momentem na starcie którego większość osób wyznacza sobie nowe cele jak narzuca wizję rozwoju zarówno w aspektach zawodowych jak i personalnych. Jednym z czynników, które zdecydowanie mogą przychylić się do skutecznej samorealizacji w obranym przez nas kierunku, są ogólno dostępne jak i przede wszystkim finansowane przez Europejski Fundusz Społeczny (EFS) szkolenia.

W Rzeszowie, nazywanym nie bez powodu “Miastem Innowacji”, w kalendarzu na 2020 możemy odszukać bardzo wiele ofert kursów biznesowych, o bardzo szerokim zakresie ich tematyki jak i potencjalnych profesji w powyższej dziedzinie. Niewątpliwie ich zaletą jest to, że są one dedykowane zarówno osobom zaczynającym swoją przygodę w danym fachu jak i dla pracowników bardziej zaawansowanych, pragnących ciągle podnosić swoje kwalifikacje.

W ofercie na bieżący rok dla powyższego regionu odnajdziemy bardzo bogatą ofertę kursów, przykładowo takich jak :

  • szkolenie z zakresu obsługi klienta jak i zwiększenia efektywności sprzedaży
  • szkolenie z zakresu nowoczesnej strategii i techniki sprzedaży
  • szkolenie z zakresu zarządzania zespołem na stanowisku kierowniczym
  • szkolenie z zakresu motywowania zespołem na stanowisku kierowniczym

Powyższe przykłady stanowią zaledwie część ofert, przygotowanych dla mieszkańców Rzeszowa jak i okolic. W celu uzyskania większej ilości wiadomości jak i możliwości wystarczy zagłębić się w propozycje firmy szkoleniowej GenWhy, gdzie uzyskamy kompleksową wiedzę na temat nadchodzących kursów będących pod patronatem Europejskiego Funduszu Społecznego. Szkolenia przeprowadzane są pod okiem profesjonalnej kadry, według ustalonych wytycznych na potrzeby jak najefektywniejszej nauki i praktyki kursanta.

Czas trwania szkolenia

Bardzo istotnym aspektem jest również okres trwania nauki. Czas realizacji wynosi bowiem 16 godzin i rozłożony jest równomiernie na dwa kolejne dni. Daje to więc szanse uczestnictwa w nich dużo większej ilości osób, które w większości wypadków nie mogły by sobie na to pozwolić ze względu na długofalowe obowiązki zawodowe bądź tez sprawy rodzinne jak i osobiste. Po sukcesywnym odbyciu kursu, każdy uczestnik, który spełnił wszystkie narzucone wcześniej wytyczne i wymagania, otrzymuje certyfikat który jest honorowany na terenie całej Unii Europejskiej. Ze względu jednak na ograniczoną liczbę miejsc, dobrze jest podjąć jak najszybciej to możliwe decyzję o uczestnictwie oraz zapisanie się na szkolenie.

Podsumowanie

Podsumowując ogół korzyści płynących z powyższych ofert, zdecydowanie warto skorzystać z uczestnictwa w nich.Z pewnością bowiem zaprocentuje zarówno w kwestii umiejętności i profesjonalizmu kursanta jak i efektywności pracy całego zespołu. Taki rozwój ma bezpośredni wpływ na późniejsze korzyści majątkowe z tego tytułu jak i poczucie dbałości o samorealizację zarówno pracodawcy jak i pracownika.

Szkolenia biznesowe

Szkolenia Kraków – na co warto się zdecydować?

Szkolenia Kraków - na co warto się zdecydować?

Każdy pracownik chce się rozwijać, swoje kompetencje podnosimy na różne sposoby. Zaczynając od wieloletnich studiów, przez staże i kursy aż po specjalistyczne szkolenia. Pracownik posiadający wszechstronne zainteresowania i solidne wykształcenie jest najbardziej pożądany na rynku pracy. Dlatego tak ważne jest zdobywanie dodatkowych kwalifikacji. Wśród niewyczerpanej liczby szkoleń i kursów dostępnych w Krakowie znajdziemy szkolenia z prawa, sprzedaży, marketingu, zarządzania pracownikami, kompetencji miękkich. Ceny wahają się od kilkuset złotych do kilku tysięcy, odbywają się najczęściej w weekendy, gdyż osoba doszkalająca się często nie narzeka na nadmiar czasu, ze względu na wykonywanie pracy zawodowej. Wciąż intensywnie zmieniający się rynek ukierunkowuje nas zwłaszcza na szkolenie z obsługi klienta, negocjacji oraz prawa pracy. Te trzy dziedziny zasługują na szczególna uwagę, zapotrzebowanie w tych branżach wciąż rośnie na rynku pracy.

Szkolenie z obsługi klienta

Każdy pracodawca szuka pracownika, który będzie potrafił właściwie obsłużyć klienta. Profesjonalizm i właściwe kompetencje pozwolą nam bez naruszenia reguł narzuconych przez firmę zadowolić nawet najbardziej wymagającego kontrahenta. Na szkoleniu z obsługi klienta słuchacze poznają techniki przekonywania do własnych racji, będą potrafili wzbudzić zaufanie, nauczą się jak wykorzystać komunikację niewerbalną i werbalną, okiełznają swoje emocje nawet w najbardziej stresujących momentach, będą potrafili zbudować swój wizerunek jako profesjonalisty w swojej dziedzinie. Takie szkolenie będzie kosztować około 1200 zł. najczęściej odbywa się ono w trybie weekendowym. Dostępne są też szkolenia online, dzięki którym nie będziemy musieli wychodzić z domu, by uzyskać dodatkowe kwalifikacje.

Szkolenie z negocjacji

Szkolenie z negocjacji to kolejny coraz popularniejszy kierunek rozwoju. W obrębie tego tematu występuje wiele rodzajów negocjacji jak np. negocjacje handlowe, zakupowe czy cenowe w sprzedaży. Negocjacje handlowe to doskonałe szkolenie dla handlowców, którzy prowadzą spotkania z klientami biznesowymi. Uczestnicy poznają techniki i strategie negocjacji, nauczą się też rozpoznawać, kiedy klient blefuje. Nauczą się asertywności, radzenia w trudnych sytuacjach i wielu innych niezbędnych umiejętności przydatnych w pracy zawodowej. Kurs odbywa się w ciągu dwóch dni, a jego koszt oscyluje pomiędzy 1200 -1500 zł.

Szkolenie z prawa pracy

Szkolenie z prawa pracy kierowane jest szczególnie dla zatrudnionych w dziale kadr i płac odpowiedzialnych za księgowość i sprawy personalne. Podczas zajęć poruszone zostaną przepisy prawne, w oparciu o które pracownicy wykonują swoje działania, a także ich dogłębna interpretacja i przełożenie na praktykę. Wykłady zostaną urozmaicone spotkaniami ze specjalistami i przykładami z życia. Koszt takiego szkolenia wynosi około 1300 zł za dwa dni wykładów.

Szkolenia biznesowe

Jak dopasować szkolenie do potrzeb pracowników?

Jak dopasować szkolenie do potrzeb pracowników?

Szkolenia dla pracowników mogą być prowadzone w dwojakiej formie – w postaci wyjazdowej bądź stacjonarnej. Przełożony oddelegowuje konkretną osobę lub kilka osób na stosowne szkolenie. Wiele firm zaprasza do swojej siedziby specjalistów z właściwych dziedzin, aby oszczędzić czas pracowników oraz umożliwić podwyższanie kwalifikacji większej liczbie osób. Jest to także oszczędność finansowa, ponieważ unika się konieczności płacenia delegacji. Continue Reading

Szkolenia biznesowe

Szkolenie biznesowe w Krakowie

Szkolenie biznesowe

Rozwój, samorealizacja, zdobywanie nowych umiejętności oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych to działania, które we współczesnym świecie są nieuniknione, jeśli zawodowo nie chce się stać w miejscu, tylko iść ciągle do przodu. Zmieniający się i pędzący szybko świat wymaga on nas zaangażowania szczególnie na polu zawodowym. Jedną z form, dzięki którym będziemy mogli podążać za nowymi kierunkami i stale się rozwijać są szkolenia biznesowe, które otwierają nam nowe możliwości bez względu na to czy prowadzimy własną firmę, czy jesteśmy czyimś pracownikiem.

Continue Reading