Uroda i Zdrowie

Skarpety hurt – ceny

Skarpety hurt – ceny

Jeśli mamy potrzebę, by w krótkim czasie nabyć dużą ilość skarpet, dobrym rozwiązaniem będą zakupy hurtowe. Oznacza to, że jednorazowo zakupimy kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt identycznych par. Dlaczego w taki sposób? Odpowiedź jest prosta – ponieważ jest taniej. Oczywiście wartość produktu zależy od jego typu, rodzaju, rozmiaru i koloru, więc kwoty mogą być naprawdę różne. Ile kosztują skarpety kupowane hurtowo?

Hurtowe ceny skarpetek

Białe stopki męskie

Przyjrzyjmy się na początek najprostszej opcji – białe stopki męskie. Cena jednej pary w pewnym sklepie internetowym wynosi 0,95 złotych. Dostępne są w rozmiarze 39-42 i 43-46. Minimalna ilość, którą można zakupić, wynosi 12 par. Jest to jedna paczka. Wynika z tego, że za skarpety hurt ceny wynoszą w tym wypadku 11,40 złotych z VAT za paczkę. Są to dość dobre kwoty, które zdecydowanie opłacą się osobom lub firmom zainteresowanym kupnem znacznie większej ilości. Można się wtedy zainteresować nabyciem całego kartonu, w którym znajduje się aż 1008 par.

Skarpetki bambusowe męskie

Ile kosztuje w takim razie coś innego? Spójrzmy na skarpetki bambusowe męskie. Posiadają one niezwykłe właściwości, które sprawiają, że podczas noszenia ich stopa się tak bardzo nie poci i nie męczy. Poleca je wiele osób, więc ich wartość musi być też nieco wyższa. Za skarpety bambusowe hurt ceny wynoszą około 61 złotych brutto za paczkę mieszczącą w sobie 40 par o różnych kolorach i rozmiarach w przedziale od 40 do 46. Oznacza to, że koszt jednej pary wynosi około 1,50 złotych brutto. Jest to kwota za parę znacznie wyższa niż w przypadku białych stopek męskich.

Skarpety damskie – sportowe

Warto zwrócić uwagę także na produkty przeznaczone do noszenia przez kobiety. Inny sklep internetowy oferuje skarpety damskie sportowe w cenie wynoszącej około 1,50 złotych brutto za parę. Są one wykonane z bambusa z domieszką bawełny, więc idealnie odprowadzają pot i ciepło i nadają się w sam raz do uprawiania aktywności na dworze i na obszarze zamkniętym. W tym sklepie można zakupić tego rodzaju skarpety w minimalnej ilości wynoszącej 24 pary w rozmiarach od 36 do 39. Taka jedna paczka kosztuje około 36 złotych brutto, a więc około 30 złotych netto.

Jak widać za skarpety hurt ceny są dość zróżnicowane i w zależności od tego, czego nam potrzeba i na co się zdecydujemy, wybierzemy inne firmy i sklepy internetowe, których oferty będą najbardziej dostosowane do naszych potrzeb. Warto pamiętać, że tego typu ubiór jest sprzedawany w paczkach, które zawierają w sobie od kilkunastu do kilkudziesięciu par, więc przed wydaniem pieniędzy powinniśmy się zastanowić, ile skarpet nam potrzeba.

Popularne Posty