Nieruchomości

Najlepsze nieruchomości w Koninie

Najlepsze nieruchomości w Koninie

Konin to piękne miasto, które znajduje się w województwie wielkopolskim i posiada wiele atrakcyjnych miejsc, do których każdego roku przyjeżdżają turyści. W miejscowości tej znajdziemy także wiele różnych nieruchomości, które możemy zakupić oraz wynająć. Miasto posiada także wiele lokali użytkowych, w które możemy zainwestować pieniądze, aby rozpocząć własną działalność gospodarczą. W tym krótkim artykule dowiesz się o najlepszych nieruchomościach w Koninie, dokładnych lokalizacja oraz cenach.

Najlepsze nieruchomości w Koninie:

Propozycja nr. 1

1 100 000 zł to cena domu jednorodzinnego, który posiada aż 5 pokoi i został zbudowany w 2008 roku. Dom ten znajduje się w gminie Konin i posiada bardzo dobrą organizację, gdyż znajduje się niedaleko centrum. W salonie znajdziemy kominek, a na podłodze mamy wyłożony marmur. Ogólnie budynek jest cały zagospodarowany oraz posiada takie dodatki jak: zmywarka, piekarnik, oraz specjalnie dostosowane meble na wymiar. Dodatkowym atutem jest to, że okna wyposażone są w nowoczesne rolety, które sterowane są elektrycznie.

Propozycja nr. 2

Przestronne mieszkanie o powierzchni 71 m kwadratowych mieści się na 9 piętrze w 10 piętrowym wieżowcu. Jego aktualna cena wynosi 225000 zł i znajduje się dokładnie na osiedlu Zatorze. Całe mieszkanie posiada aż 4 pokoje oraz posiada pełne umeblowanie. Jednym z atutów mieszkania jest duży przestronny balkon, z którego widzimy całe miasto. Mieszkanie posiada również piwnicę oraz znajduje się blisko punktów gastronomicznych, sklepów, oraz szkół więc jest dobrym rozwiązaniem dla rodziny z małymi dziećmi.

Propozycja nr. 3

Działka usługowa Konin Gosławice, ul. Droga Krajowa nr 25 o powierzchni 27 207 m2 to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy chcieliby zainwestować swoje pieniądze w działalność usługową w tym regionie. Aktualna cena tej działki wynosi 544 140 zł. Teren działki znajduje się tuż przy drodze krajowej nr 25, więc szybko i bez problemu możemy do niej dojeżdżać. Możemy tam wybudować zakłady pracy, lokale usługowe czy też własny duży dom.

Propozycja nr. 4

Lokal usługowy Koninie na ulicy placu Zamkowego 1 to miejsce, które przeznaczone jest dla inwestorów poszukujących doskonałego położenia budynku użytkowego do zagospodarowania. Wartość tej nieruchomości wyceniona jest na kwotę 1 300 000 zł i cała powierzchnia wynosi 1 026 m2. W pobliskiej okolicy mamy różnego rodzaju punkty usługowo-handlowe oraz placówki bankowe, gdzie panuje codziennie dość duży ruch, więc nie będziemy mieli problemu, aby zdobyć wielu nowych klientów do naszego biznesu.

Propozycja nr. 5

Lokal Konin Laskówiec-Kolonia to obiekt, który służy głównie do organizowania konferencji biznesowych lub wesel albo innych dużych imprez okolicznościowych. Zbudowany został przy trasie wylotowej z Konina do Lichenia, na której co roku kursuje ponad 2 000 000 osób, więc mamy pewność, że każdego dnia odwiedzi nas nawet kilka tysięcy ludzi. Obecna cena tego lokalu to 4 000 000 zł, a jego powierzchnia całkowita wynosi 1 166 m2. Znajdziemy tam w pełni wyposażoną kuchnię, która gotowa jest, aby prowadzić w niej lokal gastronomiczny. Lokal posiada również salę na konferencję czy też na imprezy okolicznościowe i możemy zaprosić tam nawet do 250 osób. Kliknij tutaj i zobacz szerszą ofertę nieruchomości w Koninie.

Popularne Posty