Uroda i Zdrowie

Aliness – najwyższa jakość, zaufanie i bezpieczeństwo

Aliness - LOGO

Aliness to marka firmy Medicaline z kapitałem polskim. Jej zakład produkcyjny znajduje się w Karczewie, nieopodal Warszawy. Doświadczenie Aliness i otwarcie na potrzeby klientów sprawiło, że marka jest obecnie producentem wysokiej jakości suplementów.

Wszystkie produkty schodzące z taśmy produkcyjnej są kontrolowane przez zespół do spraw jakości. Rygorystyczny nadzór dotyczy każdego etapu produkcji suplementów, które charakteryzują się prostym składem. Aliness posiada wiele certyfikatów jakości, a wśród nich między innymi certyfikat ekologiczny.

Najwyższe standardy w trosce o zdrowie klientów

W suplementach Aliness nie znajdzie się niepotrzebnych wypełniaczy, dodatków o niejasnym składzie czy popularnych alergenów. Dzięki temu nawet osoby uczulone na gluten albo z nietolerancją laktozy mogą bezpiecznie zażywać tych produktów. Marka spełnia restrykcyjne normy podyktowane przez GMP oraz HACCP. Substancje czynne zawarte w suplementach Aliness charakteryzują się wysoką biowchłanialnością, co daje przewidywaną skuteczność.

Witaminy i minerały

W ofercie Aliness są wysokiej jakości witaminy i minerały niezbędne do rozwoju zdrowego organizmu. Obok naturalnej witaminy C z aceroli  znajduje się zestaw witamin B complex, witamina K2 i D3 czy naturalna witamina E. Ciekawym rozwiązaniem są witaminy z aplikatorem w formie pompki. Dzięki takiemu rozwiązaniu dawkowanie preparatu jest precyzyjne. Obok witamin Aliness oferuje takie minerały jak cynk, cytrynian magnezu, selen czy siarka organiczna. Odpowiednio dobrane suplementy pomagają dbać o zdrowie, wspierają odporność organizmu oraz poprawiają samopoczucie.

Coś dla aktywnych

Osoby aktywne znajdą wśród produktów Aliness aminokwasy, które posiadają działanie anaboliczne i antykataboliczne. Ma to znaczenie przy dużym wysiłku fizycznym. Aminokwasy nie tylko wspierają budowę mięśni, ale regenerują je po przeciążeniu treningiem. Szczególnym rodzajem aminokwasu jest choćby L- Glutamine 500 mg, który znajduje się w ofercie Alinnes. Produkt ten pomaga usuwać z organizmu amoniak, czyli oczyszcza organizm ze zbędnych produktów przemian metabolicznych. Obok L-Glutamine znajdzie się jeszcze L – Taurine, L – Tryptophan i wiele innych suplementów przeznaczonych dla sportowców lub osób aktywnych fizycznie.

Aliness dla całej rodziny

Aliness to wyselekcjonowane suplementy dla całej rodziny. Kobiety, mężczyźni i dzieci znajdą wśród produktów coś dedykowanego tylko dla siebie, ale znajdą się również takie propozycje, które będą uniwersalne dla wszystkich członków rodziny – np. szeroka paleta witamin. Marka Aliness to zaufanie i bezpieczeństwo dla każdego.

Popularne Posty