Uroda i Zdrowie

3 sklepy online oferujące kolorowe skarpetki

3 sklepy online oferujące kolorowe skarpetki

Kolorowe skarpetki to już nie tylko moda. To wyrażenie stylu życia, który wybierają ludzie z poczuciem humoru, aspiracjami, oraz uwielbieniem dla wolności. Podążaj własną ścieżką, wyraź siebie! Dodaj swojemu biurowemu wizerunkowi “pazura”, podejdź do swojego codziennego ubioru z przymrużeniem oka, pozwól sobie na odrobinę szaleństwa, obudź drzemiącego w tobie ducha indywidualizmu. Tak, kolorowe skarpetki są właśnie dla Ciebie. Z kolorowymi skarpetkami będzie Ci po prostu… kolorowo. I jakoś tak przyjemniej 🙂 Pośród wielu modeli dostępnych na rynku, wybraliśmy 3 sklepy online, gdzie znajdziesz szeroki asortyment. Z pewnością znajdziesz w nich coś w sam raz dla siebie.

Soxnite

To projekt łączący tradycje z nowymi trendami. Właściciele i pomysłodawcy od ponad 20 lat działają w rodzinnym biznesie skarpetkowym. Z lekkim niepokojem postanowili zaryzykować i stworzyć Soxnite, aby dać upust swej niebywałej kreatywności. Firma oferuje skarpetki w oryginalne wzorki jak: kaczuszki, kotwice czy znaki kciuka podniesionego w górę. Daje również możliwość graweru na opakowaniu na życzenie klienta. Soxnite stawia zarówno na wysoką jakość bawełny, z jakiej produkowane są skarpety, jak i na szczegóły – tekturowe pudełeczko, drewnianą tabliczkę służącą za etykietę oraz gumkę do spinania skarpet przed włożeniem do pralki dostaniemy gratis do każdego zakupu.

Kolorowe Skarpetki

Zrodziły się z miłości do podróży z wolnej stopy. Strona skupia propozycje skarpetek od naczelnych projektantów, takich jak: Alfredo Gonzales, Happy Socks, Nanushki, Pest. Oferowane kolekcje skarpetek są we wszystkich kolorach świata. Możemy do woli przebierać w skarpetach dla dzieci, stopkach, zakostkach, skarpetkach sportowych, grubych, śmiesznych, i w promocjach. Popularne marki, świetna jakość, szybka wysyłka i darmowa dostawa to znaki rozpoznawcze KoloroweSkarpetki.pl.

Sox Story

Ten sklep to prawdziwa gratka dla poszukiwaczy własnego stylu i zagubionej podczas prania skarpetki. Rodzinna firma z Roztocza założona w 2015 roku proponuje niekonwencjonalne rozwiązanie: sprzedaż pojedynczych skarpet, dzięki czemu każdy kupujący ma wolną rękę w ubieraniu swoich stóp. Sox Story oferuje produkty damskie i męskie, w modelach: długie, stopki i froty. Zawartość czesanej bawełny w skarpetach to 85 %, przez co są elastyczne i nie uciskają, a jednocześnie są wytrzymałe i wygodne. Firma wysyła swoje towary w unikalnym pudełeczku, dodaje też wizytówkę oraz wlepkę. Skarpetki są idealne na prezent – dla stóp kogoś bliskiego lub dla Twoich własnych 🙂

Popularne Posty