Nieruchomości

2 tanie mieszkania na sprzedaż w Słupcy

2 tanie mieszkania na sprzedaż w Słupcy

Każdy doskonale zdaje sobie sprawę jak ważny jest własny kąt, miejsce które należy tylko do nas, gdzie możemy czuć się naprawdę u siebie. Wiele młodych ludzi marzy o swoim mieszkaniu, z dala od rodziców i teściów, gdzie można by się urządzić wedle własnego gustu i jedynie z sentymentu wracać do rodzinnego gniazda. Ze zgrozą przeglądają jednak ogłoszenia sprzedaży mieszkań, na które ich nie stać. Jednak warto nie zniechęcać się od razu i sukcesywnie przeszukiwać rynek nieruchomości, zwłaszcza wtórny, bo czasem można znaleźć naprawdę korzystne oferty jak np. w Słupcy, w województwie wielkopolskim.

Mieszkanie przy ulicy Kopernika – Słupca

Przy ulicy Kopernika na trzecim piętrze trzypiętrowego ocieplonego bloku znajduje się piękne mieszkanie z rynku wtórnego. Mimo iż budynek zbudowano w 1970, w mieszkaniu trudno doszukiwać się reliktów przeszłości. Wyremontowany i nowocześnie urządzony lokal o powierzchni 38,49 m² składa się z salonu z aneksem kuchennym (20m²), sypialni (12m²), łazienki (2,6m²) oraz przedpokoju. Na podłodze w pokojach ułożone są panele. W wyposażonej w wannę, umywalkę i WC łazience położona jest glazura i terakota. Lokal nadaje się do natychmiastowej przeprowadzki i zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych. Mieszkanie ma podłączenie do prądu i miejskiej sieci ogrzewania. Gazu brak. Miesięczny koszt opłat dla dwóch osób to ok 298 zł plus rachunek za prąd. Do mieszkania przynależy komórka o powierzchni 3m². Nowi właściciele docenią bliskość przedszkola i szkoły, sklepów, poczty, szpitala, przychodni i hali sportowej. Mieszkanie idealne dla singla, młodego małżeństwa lub małej rodziny. Cena wynosi 142 000 zł.

Mieszkanie przy ul. Niepodległości – Słupca

Tych, którzy szukają większego, rodzinnego mieszkania w mieście, może zainteresować lokal przy ulicy Niepodległości, usytuowany na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku. Jest to przestronne, czteropokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką, toaletą i przedpokojem o łącznej powierzchni 72,30m². Dodatkowo lokal posiada balkon oraz przynależy do niego komórka piwniczna o powierzchni ok. 6m². Oryginalne okna zostały wymienione na nowoczesne PCV. Na podłogach w pokojach królują panele, w łazience i kuchni płytki. Mieszkanie jest wystawione na sprzedaż z częściowym umeblowaniem za łączną kwotę 260 000 zł. Położony w centrum miasta budynek zapewnia dostęp do bogatej infrastruktury miejskiej, sklepów, szkół, punktów handlowo-usługowych. Mieszkanie jest w dobrym stanie, nie wymaga natychmiastowego remontu. Dogodna lokalizacja i przestronne wnętrze są nieocenionymi atutami tej oferty.

Popularne Posty